18 років у соціально відповідальному бізнесі
Ми дбаємо про здоров'я наших покупців !

Напрями діяльності

  ТОВ «Тотем Крус Лтд.» було створено у 1996 році. Головною ціллю діяльності було обрано задоволення потреб мешканців України у чистій воді шляхом впровадження прогресивних технологій її очищення. Розпочавши з впровадження власних розробок та імпортних поставок готового обладнання очистки води провідних світових виробників, компанія дуже скоро переключилася на випуск систем очищення води власного виробництва, які ні в чому не поступаються накращим імпортним зразкам. У зв'язку з повною відсутністю в Україні ринку комплектуючих, виготовлення систем виконувалось і досьогодні виконується з імпортних комплектуючих високої якості.

  У 2002 році була завершена реконструкція Торгово-Технічного Центра ТОТЕМ на вулиці Писаржевського,3 у тоді ще Дніпропетровську. Вперше в Україні почав роботу універсальний центр, у якому покупці можуть проконсультуватись з усіх питань, пов'язаних з водопідготовкою, не тільки підібрати обладнання очищення води для квартири, котеджу, офісу, виробництва, але і купити очищену воду на місці або з доставкою по городу.

  Для поліпшення якості обслуговування замовників доставки води у 2020 році розпочав роботу спеціалізирований інтернет-магазин доставки очищеної води ru.totem.net.ua.

  Чиста вода торгової марки ТОТЕМ, а також бутлі, помпи, кулери та інші аксесуари доставляються додому та в офіси у Дніпрі у зручний для замовників час. Впровадження сервісу дозволило збільшити надійність та спростити процедуру оформлення замовлення.


Віхи розвитку та досягнення

1996
Рік заснування компанії
2000
Начало виробництва систем очищення води
2002
Відкриття ТТЦ ТОТЕМ
Початок развезення бутильованої води ТОТЕМ
2006
Виробництво, монтаж та пуск в експлуатацію другої по продуктивності зворотноосмотичної системи очищення води в Україні
2018
>3500 тонн очищеної води
доставлено замовникам
в офіс та додому
2018
>12500 тонн очищеної води
продано покупцям
у ТТЦ ТОТЕМ
2018
>800 тис. покупців
обслужено
2019
Виведені на ринок системи очищення води нового покоління TOTEM SMART, в тому числі зворотноосмотичні системи з мембранами Aquaporin Inside
2019
Вперше в Україні для очищення води застосовано технологію Aquaporin Inside з фільтрацією крізь водні канали аквапоринів
2020
Відкрито інтернет-магазин доставки води у Дніпрі
Нажмите для звонка
+38 050 363-42-90
Замовлення доставки
+38 097 026-10-17
Замовлення доставки
Замовлення доставки