Відповіді на Ваші запитання

Усе, що Ви, можливо, хотіли запитати
  Ми зібрали тут запитання, які найчастіше задають наші замовники.
Подивіться, можливо Ви знайдете відповідь і на запитання, яке цікавить Вас.
Для зручності ми скомпонували усі запитання та відповіді на них у наступні групи:
  • про те, як замовити доставку води, розклад, час та райони доставки води;
  • про якість води;
  • про те, як краще зберігати воду під час її використання та строк її придатності для використання;

Як замовити воду

Хто ви? Як давно доставляєте воду?

  Ми довгожителі на ринку доставки бутельованої води у Дніпрі. Доставляємо воду вже на протязі 18 років. Можливо, не приділяли достатньої уваги рекламі, через те, що основним напрямком нашої діяльності є виробництво систем очищення води однойменної торгової марки ТОТЕМ.
  Але багато замовників нас добре знають та купляють воду у ТТЦ ТОТЕМ або замовляють її доставку на протязі багатьох років.
  Дізнайтеся про нас та нашу воду детальніше на головній сторінці сайту.

Вирішили почати замовляти воду, але не можемо вибрати. Яку воду замовляти?

  Безумовно, немає нічого більш дорогоцінного, ніж Ваше здоров'я та здоров'я Ваших близьких.

  Споживання якісної води - основа здорового образу життя. На жаль, техногенне забруднення води досягло зараз таких масштабів, що потрібно забути про якісь джерела та колодязі. І ніякі гарні назви не допоможуть воді з цього джерела стати чистіше.

  На цьому сайті у блозі "Про воду" ми стараємось висвітлити питання якості води, розвінчати несвідомо або спеціально культивовані міфи про воду, яких, нажаль, стало забагато останній час.   Єдиний правильний шлях прийняття рішення про те, яку воду краще замовляти - це приділити вивченню цих питань належну увагу та лише після цього зробити правильний вибір.   

  Ситуація з питанням безпеки води є дуже динамічною. Визначення концентрації хлоридів, сульфатів та інших макрокомпонентів у воді, безумовно, необхідно, але недостатньо для того, щоби зробити висновок про безпеку води. На перший план у цьому питанні виходять компоненти, наявність яких у наших лабораторіях не визначають взагалі, або визначають лише по спеціальному запиту кваліфікованого замовника. Наразі можна лише дивуватись ступені неосвіченості людей, що набирають воду з колонок на житлових масивах Соняшний, Перемога, у зонах суцільного техногенного забруднення води.

  Вода, при об'ємах її щоденного споживання - це широкі ворота для потрапляння та накопичення в організмі небезпечних хімічних сполук.

  Пошук в інтернеті питної бутельованої води з уточненням "дешево" - навіть не шлях економії, бо на здоров'ї економити не можна. Лікування обходиться значно дорожче.

  Ось чому найвищим пріоритетом у прийнятті рішення про те, яку воду замовляти, повинні відігравати питання, пов'язані з якістю та безпекою води.

  На головній сторінці нашого сайту можна ознайомитись з найголовнішими якостями води, яку ми пропонуємо.
. Ознайомтесь. Рішення за Вами.

Як замовити вашу воду?

Замовити воду можна декількома шляхами.

  1. Натиснути одну з числених червоних кнопок з підписами "Замовити воду", заповніть заявку та відправте її нам.Необхідні для заповнення поля відмічені червоними зірочками. Для зв'язку з Вами нам достатньо повідомити Ваше ім'я та номер телефону. Наші співробітники зв'яжуться з Вами для уточнення умов замовлення.

  2. Подзвоніть по одному з вказаних на сайті телефонів та зробіть замовлення.

  3. Прийти до нас у ТТЦ ТОТЕМ на вул.Писаржевського, 3 у Дніпрі та замовити воду там.

У нас свої бутлі і нам не хотілося б купляти нові. Чи зможете ви привозити нам воду?

  Зазвичай ми не приймаємо у обмінний фонд чужі бутлі. Але ми можемо переливати воду з наших бутлів у Ваші. Для цього Вам необхідно обзавестися лієчкою та забезпечити гігієнічність її зберігання.
  У порядку виключення ми можемо прийняти Ваші бутлі, якщо вони вироблені за безшовною технологією, не мають ручки та мають добрий стан.
  Усі наші бутлі майже нові і ми не можемо вводити в обмінний фонд а) старі, б) сильно забруднені бутлі. З'ясувати за якою технологією вироблений бутель можна, якщо пильно придивитись до горловини бутля. У шовних бутлів горловина зварена з двох половин і зварювальний шов легко помітити. У бутлів, виготовлених за безшовною технологією шва немає зовсім.

Хочу знижку! Є?

  Є ;) Ми постійно проводимо акції. Ознайомитись з їх повним переліком Ви можете на сторінці Акції цього сайту. Для того, аби дізнатися про них першими, підписуйтесь на розсилку в розділі Акції.
  Постійні знижки також можливі, зв'яжіться з нами, ми готові обговорити це питання.

Запитання про доставку води

Чи доставляєте ви воду по всьому місту?
Так, доставка води здійснюється по всьому місту. Але, при її доставці у віддалені від центра міста райони, окремо оговорюється мінімальна кількість бутлів, або ціна доставки.
Чи можете ви привезти воду в Слобожанське?

  Так, можемо. І не тільки в Слобожанське, але і в інші райони та окраїни міста.   Але, Ви розумієте, що доставка не може бути для нас збитковою. Ми не належимо до числа компаній, які доставляють воду "безоплатно". Не потрібно володіти знаннями по економіці, щоб розуміти, що безоплатно ніхто нічого по місту не возить. Заробітну плату водій отримує? Логісти, диспетчери? Солярку на заправках ніхто безоплатно не відпускає та на СТО машини ніхто безоплатно не ремонтує.
  Доставка однієї бутлі з центру міста у Слобожанське виявиться дуже витратною операцією. Тому, для прийняття рішення нам потрібно повідомити кількість бутлів, яке Ви готові взяти за одну доставку, періодичність доставок, а також Ваші побажання щодо часу доставки. І ми зможемо знайти варіант,що влаштує обидві сторони.

У який час ви доставляєте воду?

  Ми доставляємо воду щоденно, за виключенням суботи та неділі, з 7 години ранку та до кінця розвезення. Час закінчення доставки води залежить від кількості замовлень. У вечірній час доставка води поки що не здійснюється.

Запитання про якість води

Наш бутиль "зацвів". Чому, і що нам робити?

  Синьо-зелені водорості, старовинні жителі Землі, переносяться спорами повсюдно. Якщо Ви ніколи не мили свій бутиль та не проводили його знезараження, спори, що попали в нього можуть прорости і, з часом утворити колонію на стінках бутилі. У нашій воді такі водорості не мають сприятливих умов для розвитку. Інша справа, якщо Ви періодично використовуєте бутель для зберігання води інших постачальників.
  Особливо сприятливі умови для розвитку синьо-зелених складаються в разі розміщення бутлі з водою на світу.
  У процесі життєдіяльності водорості виділяють токсини. Тому при перших ознаках позеленіння бутля проведіть його ретельне миття та знезараження.

Бутлі змінного фонду ТТЦ ТОТЕМ проходять миття і знезараження сучасними дезінфектантами перед кожним заповненням новою водою.

Чи можна воду ТОТЕМ давати маленьким дітям?

  В усіх країнах світу існують національні стандарти питної води. Усі вони дещо відрізняються, бо стандарт - це завжди якийсь компроміс між бажаним та можливим, а у кожної країни можливості по забезпеченню стандарту різні. Але в жодному стандарті Ви не знайдете особливих вимог щодо води для дітей.
  Споживання води ТОТЕМ не має ніяких вікових обмежень. Вона абсолютно безпечна як для дорослих, так і для немовлят. Її мала мінералізація забезпечує відмінну засвоюваність, а відсутність важкого мінерального баласту не створює навантаження на організм.
  Використання додаткових систем обеззараження води гарантує її повну мікробіологічну безпеку.

Як зберігати очищену воду?

  Воду ні в якому разі не можна розміщувати під прямими променями сонця. Принаймні з наступних причин:

  1. Полікарбонат, з якого виготовлений бутель, є полімером, і, як будь-який полімер, не полюбляє ультрафіолетове випромінювання. Під впливом сонячного світла пластик буде деструктурувати, а вода забруднюватись продуктами розпаду.

  2. Знезараження води ультрафіолетовим випромінюванням призводить до пошкодження молекул ДНК присутніх у воді мікроорганізмів, які несуть спадкову інформацію. Мікроорганізм втрачає здатність до розмноження. Сонячне світло допомагає спеціальним ферментам всередині мікроорганізмів провести ремонт ДНК, запустивши процес фотореактивації. Детальніше про це та про те як ми у системі очищення води в ТТЦ ТОТЕМ робимо фотореактивацію неможливою, читайте у статтях на сторінках сайту в блозі "Про воду".

  3. Сонячне світло допомагає росту ціанобактерій, у випадку потрапляння їх спор у бутиль з водою. Про те, чому бутлі з очищеною водою ТОТЕМ не цвітуть, або цвітуть дуже рідко та слабо, читайте також у статтях нашого блогу "Про воду".

  Оптимальним для розміщення бутлі з водою є яке-небудь темне та прохолодне місце. Для ручної помпи навіть менш стійкої до УФ випромінювання, темне місце буде в пригоді. Інакше вона також буде забруднювати воду та дуже скоро пожовкне.

Ваша вода "мертва" або "жива"?

  Наша вода жива. Саме таку воду п'ють у районах Землі з максимальною концентрацією довгожителів. Про "живу" та "мертву" воду читайте детальніше статтю на нашому сайті у блогах "Про воду".

Інші запитання

Нажмите для звонка
+38 050 363-42-90
Замовлення доставки
+38 097 026-10-17
Замовлення доставки
Замовлення доставки